2010
Beliën Alice met Gitte Haus Emsa | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Datum | Plaats | A | B | C | Totaal | Klass. | |
06.06 | As | Koppelwedstrijd afd A | 96 | 186 | 1 | ||
11.07 | Bokrijk | Clubkampioenschap 2010 | 90 | 94 | 184 | 5 | |
12.12 | Peer | Bronzen speurlijn | 93 | 93 | 1 | ||
Beliën-Schreurs met Harley van de Maxxen | |||||||
Datum | Plaats | A | B | C | Totaal | Klass. | |
14.02 | Niel-Bij-As | BH | Geslaagd | ||||
11.07 | Bokrijk | Clubkampioenschap 2010 | 90 | 96 | 186 | 2 | |
Frix Ina met Gucci von Spitzbubezwinger | |||||||
Datum | Plaats | A | B | C | Totaal | Klass. | |
05.04 | Neerpelt | SchH 3 | 96 | 92 | 86 | 274 | 1 |
06.06 | As | Koppelwedstrijd afd C | 90 | 186 | 1 | ||
27.06 | Overpelt | SchH 3 | 90 | 97 | 96 | 283 | 3 |
11.07 | Bokrijk | Clubkampioenschap 2010 | 96 | 90 | 186 | 4 | |
29.08 | Aalst | VVDH-kampioenschap 2010 | 14 | 85 | 82 | 181 | 23 |
18.09 | Bokrijk | BOP 1 wedstrijd | 96 | 96 | 2 | ||
18.09 | Bokrijk | BOP 2 examen | Geslaagd | ||||
03.10 | Runkelen | SchH 3 | 93 | 77 | DQ | 5 | |
28.11 | Bokrijk | SchH 3 | 79 | 91 | 97 | 267 | 3 |
12.12 | Peer | Gouden speurlijn | 94 | 94 | 5 | ||
Jans Ilse met Frauke von Gut Korten | |||||||
11.09 | DMB Zonhoven | BH | Geslaagd | ||||
Machiels Jean met Hadise van 't Enclavehof | |||||||
Datum | Plaats | A | B | C | Totaal | Klass. | |
11.04 | Riemst | BH | Geslaagd | ||||
11.07 | Bokrijk | Clubkampioenschap 2010 | - | 94 | 94 | 9 | |
Maes Marianne met Fien | |||||||
Datum | Plaats | A | B | C | Totaal | Klass. | |
11.07 | Bokrijk | Clubkampioenschap 2010 | 93 | 90 | 183 | 6 | |
Martens Raoul met Branka van de Herdgang | |||||||
03.10 | Runkelen | BH | Geslaagd | ||||
Mercatili Federico met Immo van de Bormanshoeve | |||||||
Datum | Plaats | A | B | C | Totaal | Klass. | |
11.04 | Riemst | BH | Geslaagd | ||||
11.07 | Bokrijk | Clubkampioenschap 2010 | 87 | 92 | 179 | 8 | |
28.11 | Bokrijk | SchH 1 | 92 | 88 | 92 | 272 | 2 |
Michielsen Philip met Dido von Spitzbubezwinger | |||||||
15.08 | Hauweycken | Halfoogsttrofee | / | 93 | / | 186 | 4 |
18.09 | Bokrijk | BOP 3 wedstrijd | 86 | 86 | 2 | ||
02.10 | Vrasene | BOP kampioenschap | 87 | 87 | 2 | ||
Michielsen Philip met Ghor van Rozentuin | |||||||
Datum | Plaats | A | B | C | Totaal | Klass. | |
28.02 | Neerpelt | Limburgs Kampioenschap | 18 | 88 | 95 | 201 | 19 |
28.03 | Hasselt | 1e CA | 40 | 89 | 88 | 217 | 25 |
25.04 | Overpelt | 2e CA | 15 | 86 | 83 | 184 | 35 |
05.06 | LKOC Lommel | UV-proef | Geslaagd | ||||
20.06 | Hasselt | Hasselaar | / | 88 | 86 | 174 | 11 |
11.07 | Bokrijk | Clubkampioenschap 2010 | / | 95 | 93 | 188 | 1 |
18.07 | Runkelen | C-wedstrijd | / | / | 91 | 91 | 8 |
15.08 | Hauweycken | Halfoogsttrofee | / | 95 | / | 188 | 3 |
18.09 | Bokrijk | BOP 1 wedstrijd | 97 | 97 | 1 | ||
18.09 | Bokrijk | BOP 2 examen | Geslaagd | ||||
26.09 | Antwerpen | Tentoonstelling | Zeer goed | ||||
02.10 | Vrasene | BOP 2 kampioenschap | 96 | 96 | 1 | ||
16.10 | Schriek | Aankeuring | KKL1 | ||||
14.11 | Heusden | SchH 3 afd. B+C | / | 87 | 82 | 169 | |
05.12 | Maasmechelen | Sinterklaastrofee | 10 | 91 | 91 | 192 | 14 |
12.12 | Peer | Gouden speurlijn | 85 | 85 | 14 | ||
Quinten Guido met Garry van de Bormanshoeve | |||||||
Datum | Plaats | A | B | C | Totaal | Klass. | |
05.12 | Maasmechelen | Sinterklaastrofee | 96 | 92 | 94 | 282 | 1 |
Schreurs Jean met Fluke van Joefarm | |||||||
Datum | Plaats | A | B | C | Totaal | Klass. | |
11.07 | Bokrijk | Clubkampioenschap 2010 | 83 | 96 | 179 | 7 | |
11.09 | DMB Zonhoven | GHP - 1 | 85 | 85 | 92 | 262 | |
Sirugu Alberto met Gara van Rozentuin | |||||||
Datum | Plaats | A | B | C | Totaal | Klass. | |
18.09 | Wilsele | Aankeuring | KKL1 | ||||
Vandewyer Christophe met Gando van de Peperbocht | |||||||
Datum | Plaats | A | B | C | Totaal | Klass. | |
20.06 | Hasselt | Hasselaar | 80 | 89 | 169 | 18 | |
11.07 | Bokrijk | Clubkampioenschap 2010 | 91 | 95 | 186 | 3 | |
15.08 | Hauweycken | Halfoogsttrofee | / | / | 93 | 188 | 3 |
11.09 | DMB Zonhoven | SchH - 2 | 85 | 91 | 87 | 263 | |